Видалення потових залоз

554c94aba7bf6_554c94aba7c52

Багато людей страждають від надмірного потовиділення, так званого «аксиллярного гіпергідрозу». Люди з такою проблемою потіють, незалежно від пори року / дня і фізичного навантаження. Це для пацієнтів може бути дуже обтяжливим, особливо неприємно надлишкове виділення поту навіть при незначному навантаженні при спілкуванні з іншими людьми.

Лечение гипергидроза в Києві по самій доступній ціні за якісно надані послуги!

Тим часом є щадні методи усунення надмірного потовиділення. У цьому випадку можливе застосування ін’єкції ботокса довгострокової дії (кілька місяців). Для більш довгострокового вирішення проблеми пропонується видалення потових залоз (відсмоктування потових залоз), яке проводиться за принципом відсмоктування жиру за допомогою канюлею. Цей метод підходить тільки для пахв, ні в якому разі для стоп і долонь.

Кому цікаво видалення потових залоз?

Видалення потових залоз цікаво жінкам і чоловікам, які страждають від надмірного потовиділення пахвових западин і через це відчувають себе дискомфортно. Ін’єкції ботокса цікаві також жінкам і чоловікам, які страждають від надмірної пітливості стоп і долонь. Ботокс блокує передачу сигналів від нервів до потових залоз, таким чином зменшується пітливість.

Перед тим як Ви вирішите видалити потові залози, наші фахівці під час консультації обговорять з Вами індивідуальну ситуацію і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.