Як правильно вибрати стоматологічну клініку?

завантаження

Стоматологічний бізнес розвивається успішно в будь-кризові часи, тому що населення не припиняє користуватися послугами клінік. Людина буде економити на покупці одягу, їжі, але на похід до лікаря стоматолога завжди знайдуться кошти і гроші. На ринку надають свої послуги, як державні організації, так і приватні клініки.

У населення виникають часто такі питання: як вибрати стоматологічну клініку, який лікар добре лікує зуби, де лікують зуби недорого? Існує кілька категорій стоматологічних клінік:

-економ-класу. Такі організації надають базові послуги терапевтичного характеру. В основному в цю групу входять багато державні клініки. Фахівці використовують недорогі препарати при лікуванні зубів, процедури виконуються на звичайному обладнанні. Працюють в таких клініках лікарі стоматологи з вищою освітою і початкової кваліфікацією. Як правило, фахівці нещодавно закінчили медичний заклад і отримують практичний досвід з метою в подальшому знайти високооплачувану роботу в інших комерційних організаціях.

-бізнес-класу. У таких клініках працюють досвідчені лікарі стоматологи, використовуються як звичайні, так і сучасні багатофункціональні апарати. Велика увага приділяється якості послуг, що надаються і комфортному перебуванню клієнтів в закладі. Лікарі стоматологи постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в різних тренінгах, проходять спеціальні курси і мають додаткові сертифікати. Клініки мають своє власний вебсайт, може організовуватися електронна система очікування в черзі.

-класу люкс. Якщо стоматологічній клініці присвоєно клас VIP, то значить на озброєнні лікарів знаходиться виключно передове обладнання, використовуються тільки високоякісні видаткові матеріали. Організації надають повний набір послуг, починаючи від лікування зубів, закінчуючи імплантацією та естетичними процедурами.

В Україні користується великим попитом клініка стоматології Андрія Лукашука. На офіційному сайті організації стоматології в Києві на Теремках https://lukashuk.com.ua ви можете ознайомитися з вартістю послуг і переконатися, що можна отримати якісне обслуговування за демократичними цінами. Клініка стоматології Андрія Лукашука пропонує:

  •  3D діагностику,
  •  імплантацію зубів,
  •  відбілювання зубів,
  •  чистка зубів,
  •  установку зубів,
  •  лікування зубів,
  •  пломбірованіе зубів,
  •  установку брекетів,
  •  видалення зубів.

У штаті закладу складаються висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи, в тому числі і за кордоном. До кожного клієнта, особливо до маленьких пацієнтів, завжди знаходиться особливий підхід. Клініка обладнана комфортної кімнатою відпочинку і очікування.

Всі процедури проходять без больових відчуттів з використанням сучасного медичного обладнання. Більшість пацієнтів не хочуть відвідувати лікаря стоматолога через свого страху. Дійсно раніше під час процедур доводилося відчувати больові відчуття.

Але в клініці стоматології Андрія Лукашука використовують спеціальну анестезію, яка не викликає навіть оніміння особи і можна відвідувати заклад в обідню перерву на роботі і потім спокійно далі виконувати свої службові обов’язки. Процес знеболення знаходиться під повним контролем комп’ютерної медичної техніки, тому можна сміливо записуватися на прийом.