Здаємо аналізи на стафілокок: як підготуватися до дослідження

6e4f31a1bcf1fea743728e59c9be9fb1

Стафілококи відносяться до групи умовно-патогенних бактерій. Це мікроорганізми, які присутні на шкірі і слизових оболонках і на загальному сприятливому фоні не мають негативного впливу на організм – до тих пір, поки в порядку імунітет. Як тільки відбувається збій, бактерії починають атакувати. Щоб виявити конкретний штам стафілокока, який став причиною запального процесу, і його чутливість до антибіотиків, важливо знати, які саме аналізи вам буде потрібно здати. До речі детальнішу інформацію про анализы на стафилококк ви можете дізнатися за активним посиланням!

В першу чергу стафілококової атаці піддаються пацієнти з хронічними захворюваннями, люди похилого віку, діти, вагітні та жінки. Наслідком стає цілий «букет» проблем: від лор-захворювань до поразок кісток, суглобів, оболонок серця, мозку і загального зараження крові. Однак в силах людини – попередити розвиток патології, звернути увагу на тривожні симптоми і звернутися до лікаря за призначенням лабораторної діагностики та подальшого лікування. Розглянемо докладніше, як відбувається діагностика, як правильно здавати аналіз на стафілокок і де це можна зробити.

Лікар призначив аналіз на стафілокок: чому?
Стафілококи – це малорухливі округлі бактерії, що зовні нагадують виноградні грона. Їх виявили ще 150 років тому. Французький біолог Луї Пастер довів взаємозв’язок стафілокока і гнійного запалення. Сучасним мікробіологам відомо близько 20-ти типів бактерій цієї групи, більшість з яких не завдають шкоди здоров’ю. Існують штами, небезпечні тільки для тварин. Є ті, які викликають патологічні реакції і у тварин, і у людини. Найбільш часто гнійно-запальні процеси провокують S.aureus, S.saprophiticus і S.epidermidis. При ослабленні захисних сил організму вони викликають захворювання, загальну сукупність яких називають стафілококової інфекцією. Виникає вона і в випадках, коли бактерії потрапляють в ті органи, де їх бути не повинно.

Стафілококи володіють біохімічної активністю. Вони виробляють токсини, які роблять сильний вплив на системи органів і тканин. Складність профілактики та лікування обумовлена ​​високою стійкістю бактерії до антибіотиків і факторів зовнішнього середовища. Мікроорганізми не бояться сонячних променів, активно розмножуються на повітрі, живуть у воді і харчових продуктах, півроку здатні зберігатися в замороженому або висушеному стані, не гинуть під впливом спирту, хлориду натрію, перекису водню.