Краса і жертви: чому жінки бояться пластичних хірургів

bc25ac36db34cd928deaeba72e33c069

Невпевненість в собі – одна з головних причин, по якій жінки приходять до пластичних хірургів. Та що вже там, навіть самі впевнені в своїй привабливості дами бодай раз, та думали про те, щоб виправити в собі ту чи іншу частину тіла. Якщо ти задумалась про новий носику, грудей або попі, але боїшся записатися на прийом до пластический хирург – наша стаття тобі в допомогу!

Міф № 1: «У гонитві за прибутком хірург нав’язує непотрібні операції»
Я не буду відповідати за всіх, але скажу навіть більше: справжній пластичний хірург не тільки не буде нав’язувати, але і відрадить пацієнта від пластичної операції, якщо для неї немає показань або необхідності.

Міф № 2: «На пластику” підсаджуєшся “: якщо зробиш одну операцію, то обов’язково прийдеш за наступною»

Це залежить від людини, але давайте звернемося до статистики. 95% пацієнтів за все своє життя вирішуються лише на одну операцію, до якої дуже довго психологічно готуються.

Міф № 3: «Збільшення грудей підвищує ризик розвитку онкології»
Така пластика абсолютно безпечна, і те, що імплантати провокують рак – оману.

Міф № 4: «Збільшувати груди до вагітності не можна»
Можу сказати, що заборони немає, але треба думати заздалегідь про те, що під час вагітності в організмі жінки відбуваються фізіологічні процеси, які можуть порушити форму імплантату.

Міф № 5: «Силікон у грудях може лопнути або витекти»
Силікон не може витекти або лопнути, він абсолютно нешкідливий і безпечний. Він не пошкоджується при ударах і не може лопнути при зміні тиску. Імплантат являє собою не мішечок з рідиною, а гелеобразную масу. Протез важко розчавити, а якщо його спеціально розрізати, то гель точно нікуди не потече, а збереже форму.