Хвороба Пейроні симптоми і лікування

Хвороба Пейроні характеризується запаленням білкової оболонки кавернозних тіл, після чого відбувається утворення бляшки, за рахунок чого статевий член викривляється в стані ерекції. Однак, дане захворювання небезпечно не тільки викривленням, воно може супроводжуватися болем, під час статевого акту, що вдаряє по чоловічій психіці і може призвести до імпотенції. Пацієнт може страждати передчасним сім’явипорскуванням.

У зоні ризику знаходяться чоловіки віком 40-50 років, хоча в поледнего час середній вік знижено до 35 років.

Симптоми

Хвороба Пейроні симптоми:

  • Освіта бляшки, розміром від 0,5 до 2 сантиметрів
  • Сильне викривлення статевого члена під час ерекції
  • Дискомфорт або біль під час ерекції

Це не всі симптоми хвороби Пейроні, але наявність даних трьох з великою ймовірністю свідчать про дане захворювання.

В рубриці корисних посилань сьогодні хотів би порадити всім хто має проблеми з зором купити контактні лінзи в интернет-магазин Lensgo по самих доступних цінах на ринку!

Лікування

Існує два варіанти лікування симптомів хвороби Пейроні – це консервативний і хірургічний метод. Хірургічне втручання може знадобитися на пізніх стадіях захворювання, коли ризик імпотенції високий, є труднощі з статевим життям, розмір бляшок більше 2 см.

Так само варто зауважити, що консервативний метод лікування хвороби Пейроні не дає високих результатів і може застосовуватися лише на ранніх стадіях захворювання.

Для виправлення форми члена застосовуються пластичні операції. У період до одного року можливе управління і без них.

Вибір шляху лікування є складним вибором будь-якого уролога і залежить від ретельної діагностики та прийнятті вірного рішення.