Ацетономічним блювота: симптоми лікування. Як лікувати ацетон у дітей

Ми вже писали, як лікувати переляк у дітей, сьогодні ми розповімо про один з побічних явищ при подібних стресах, мова піде про те, як лікувати ацетон у дітей.

Справа в тому, що після перенесеного стресу в крові дитини може вирости вміст ацетону. Перевірити його рівень можна спеціальним тестом, який продається в аптеці. При великій кількості кетонових тіл розвивається ацетономічний криз, а в міру з повторення, розвивається однойменний синдром.

Як правило, схильні до цього недугу діти від одного місяця до дванадцяти років, тому замислюватися, як лікувати ацетон у дітей доводиться батькам.

Так само слід знати поняття ацетономічної блювоти – це стан загрожує життю, активізуються після стресу або переляку, характеризується сильною блювотою, в наслідок накопичення великої концентрації ацетону в крові.

Симптоми підвищеного ацетону в крові у дітей

  • Багаторазова блювота, відбувається і після повного очищення шлунку, при цьому спостерігається виділення біло пінистої слизу
  • При будь-якій спробі нагодувати дитину блювота повторюється
  • Млявість, сонливість дитини
  • Шкіра бліда

ацетон у дітей

Як лікувати ацетон у дітей

При перший симптоми потрібно обмежити дитину в їжі, так само не давати навіть води малюкові, так як це може викликати повторні напади блювоти. Після того як блювотні напади закінчилися, можна спробувати вивести ацетон з крові. Для цього можна використовувати клізми з розчином соди (1 чайна ложка на склянку води), або замінити їх содовими свічками.

Перший тиждень необхідно дотримуватися дієти. Перші кілька днів, тільки пиття, далі можна додавати суху їжу, рис, печиво. Після 4 дня можна давати дитині грубі каші, за умови, що спостерігається поліпшення стану.

Так само лікарі рекомендують перебувати таким дітям на свіжому повітрі, під сонцем, при цьому обмежити фізичні навантаження.