Астигматизм: симптоми і лікування, торичні контактні лінзи

Астигматизм – Різке погіршення зору, за рахунок викривлення рогівки або кришталика. Відбувається це через нерівномірний напруги близько очних м'язів. Неправильна форма рогівки призводить до неможливості правильного проектування об'єктів на сітківці ока. Іноді фокус опиняється за сітківкою, іноді перед, за рахунок чого проекція виявляється розмитою і має неправильні пропорції.

Дефект зустрічається дуже часто у новонароджених, якщо показник не перевищує 0,5 діоптрій, то вроджений астигматизм лікування не вимагає. У більш рідкісних випадках можливе викривлення поверхні ока при хірургічному вплив або травмах очей і фізичному порушенні.

         При різкому погіршенні зору при лікуванні астигматизму застосовується Ексімер-лазерна корекція, при якому поверхня рогівки виправляється лазером. При середній і слабкої ступеня застосовують корекцію зору окулярами. При цьому потрібно мати на увазі, що необхідторичні контактні лінзимо постійне спостереження у лікаря.

Для виправлення рогівки так само застосовують торичні контактні лінзи. Раніше застосовувалися жорсткі контактні лінзи, але вони шкодили поверхні ока і були незручні в носінні. Тому якщо у вас слабка ступінь астигматизму до 3D можете купити торичні контактні лінзи.

         Існують спеціальні вправи для лікування астигматизму у дітей, наприклад, якщо спостерігаються проблеми зі сприйняттям вертикальних ліній, необхідно слідувати по них вгору, вниз і назад повільно кліпаючи, якщо проблема з горизонтальними лініями зосередитися варто на них.

Секс порно рассказ .