Невралгія – хвороба нервів. Лікування хвороби нервів

В даний час населення нашої планети страждає таким поширеним захворюванням, як невралгія. Особливо часто воно зустрічається у жінок. Що ж це за хвороба така і як її лікувати? Читайте також: Як лікувати запалення трійчастого нерва?Невралгія - Це хвороба, пов’язана з периферичними нервами. Його протікання постійно супроводжується сильним точкової болем у одній з ділянок нервової системи. У сучасних знаннях медичної теорії існує декілька поширених видів невралгії. Однак найпоширенішою називають невралгію трійчастого нерва. Їй можна захворіти в результаті отримання якихось травматичних порушень, інфекцій і простудних захворювань. Переохолодження – одна з головних причин виникнення цього захворювання.

Такий вид невралгії виникає в результаті травм обличчя, запаленні пазух носа, хворих зубах, неправильному прикусі. Біль може виникнути раптово при прийомі холодної і гарячої їжі, чищенні зубів, яскравому світлі. Свербляча шкіра обличчя і поява мурашок по всьому тілу сигналізують про початок неврологічного нападу, а вже пізніше виникає різкий біль, дія якої триває протягом декількох хвилин. Під час такого нападу при цій хворобі хворий навіть не в змозі відкрити рот – така сильна біль.
При міжреберної невралгії у пацієнта відчуваються сильні простреливающие больові відчуття в реберної області, тільки загострюються при кашлі або чханні. Найчастіше міжреберна невралгія виникає при наявності у пацієнта остеохондрозу грудного відділу хребта.

Також Вироблять невралгію зовнішнього шкірного нерва стегна. Вона проявляється при будь-якому русі хворого, при цьому відчувається печіння і оніміння.

При рідкісної невралгії крилонебного вузла напад виникає в нічний час і може тривати від 3-х годин до 2-х тижнів. Під час цих нападів хворий відчуває сильний біль неба, скронь, очей і шиї, притому вона може навіть переходити на кисті рук.

Дуже рідкісним випадком в медицині вважається невралгія язикоглоткового нерва. Ознаки її прояви – це біль в глотці, що розповсюджується не тільки на вухо, а й на нижню щелепу.
Такі ж симптоми й у невралгії потиличного нерва. Пацієнт відчуває хворобливі прояви в області очей, скронь. Будь-які рухи під час такого нападу можуть посприяти блювоті.

При перших симптомах будь-якого виду такого захворювання необхідно звернутися до невролога, і він призначить відповідне лікування. Невралгія успішно лікується за допомогою фізіотерапії та хірургічному втручанні. При її лікуванні хороший результат дає лікування лазером, голковколювання, магнітні і електромагнітні поля, лікування ультразвуком, ультрафіолетове ізлученіе.Для зняття нападу невралгії застосовують різні спеціальні знеболюючі препарати і деякі антиконвульсанти.