Помилкова вагітність

Помилкова вагітність – це стан повної впевненості, що ви очікуєте дитини, коли насправді вагітності немає. Такий стан спостерігається як у жінок, так і у чоловіків. Але що це, серйозне захворювання або самонавіювання? Лікарі до цих пір точно сказати не можуть, що є причиною помилкової вагітності, багато хто схиляється, що помилкова вагітність це психологічне захворювання, але тоді незрозуміло чому це захворювання має фізіологічні прізнакі.Чітайте також: Визначаємо дату появи малюка на світСимптоми помилкової вагітності:

Жінка впевнена, що вона вагітна, при цьому вона може відчувати всі симптоми вагітності, нудоту, часті позиви сечовипускання, зміну настрою, плаксивість, нові переваги в їжі, збільшення грудей, молозиво, відсутність менструальних виділень та інше. Багато так само стверджують, що навіть відчувають ворушіння плоду.
Чоловіки так само схильні цих симптомів, найчастіше це відбувається, коли їх дружина вагітна, і вони беруть активну участь у підготовці до народження малюка і відчувають тривогу і занепокоєння за свою другу половинку і ще не народженої дитини.

Лікування:

Найчастіше такого роду впевненість у вагітності тривати не більше 3-4 місяців. Лікування це захворювання потрібно лише при його переході в більш складну форму – шизофренію. Найчастіше достатньо лише відвідати гінеколога і зробити тест на вагітність. У крайніх випадках призначають обстеження УЗД і призначають відвідування психолога.

Варто зауважити, що у жінок помилкова вагітність часто спостерігається при сильному бажанні завагітніти, при настання або наближення менопаузи, при вагітності близької людини (сестри або подруги). Особливо до цього схильні жінки після 35 ще не мають дитини. Так само помилкова вагітність може спостерігатися у недавно народили або у тих, хто панічно боїться вагітності та пологів і всіляко відкидають можливість мати дитину. Помилкову вагітність лікарі часто спостерігають у жінок, які нещодавно втратили дитину, після викидня або аборту.

Але не завжди помилкова вагітність, це тільки психологічне навіювання. Ознаки вагітності жінка може відчувати при утворення пухлин, кіст в області тазу і матки. Таке так само може відбуватися при порушенні ендокринної системи.

Примітно те, що якщо жінка вже випробувала стан помилкової вагітності, то повторно такий стан не розвивається.