Ефект креосаун

Я спробую доступно пояснити основні лікувальні ефекти кріосауни. Уявіть собі наш земна кулька, з його полюсами і Африкою, екватором. Температурний режим на планеті Земля коливається від (+ 600С) на екваторі, до (-800С) в Антарктиді.

Це ті температури до яких, в принципі, здатний пристосуватися чоловік. При впливі на нашу шкіру цих температур, організм реагує пристосувальними реакціями (їх дуже багато, наприклад, звуження судин на холод і т.д.)

При дії на шкіру наднизьких температур, яких на Землі не може бути в принципі, всі ці нервові закінчення, що знаходяться в шкірі подають сигнал нашому мозку, що організм піддався невідомому, незвіданого, незрозумілого «космічному» впливу. У медицині це називається сверхстресс. У відповідь на це сверхстресс мозок віддає команду всім органам і системам про мобілізацію всіх ресурсів організму, збираються всі сили організму, щоб протистояти незвіданого «космічному» впливу. Саме в цей самий момент ми припиняємо наше вплив (час знаходження в криосауне не перевищує 1- 2 – 3 хвилин).

А придбати таку сауну за низькою ціною ви можете тут http://www.ru.all.biz/kriosauny-bgg1083484

Ми ніби обманюємо нашу нейроендокринну систему. Зібрані для боротьби зі сверхстрессом у величезній кількості сили тепер використовуються для боротьби з власною хворобою. Наприклад, вироблені у величезній кількості антистресові гормони задоволення (ендорфіни, енкефаліни та ін.) Направляються на боротьбу зі звичайними щоденними стресами або неврозом. Проходить відчуття внутрішньої напруженості і втоми. Настає навіть почуття легкої ейфорії, кайфу, так багато виробляється цих гормонів.