Банджо

Банджо (англ. Banjo) – струнно-щипковий музичний інструмент, рід гітари з резонатором (розширена частина інструменту крита шкірою, як барабан). Томас Джефферсон згадує про банджо в 1784 році – ймовірно, інструмент був завезений в Америку з Західної Африки, де його попередниками були якісь арабські інструменти. У XIX столітті банджо стало використовуватися менестрелями і таким чином проникло в ранні джазові колективи в якості ритмічного інструменту. Гра на банджо здійснюється за допомогою плектра, так званих “кігтів” (трьох плектром спеціальної конструкції, що одягаються на великий, вказівний і середній пальці правої руки) або ж просто пальцями.

Банджо – родич загальновідомою європейської мандоліни, прямий нащадок африканської лютні. Але між мандоліною і банджо є різка відмінність у звуці – банджо має звук більш дзвінкий і різкий.
Сучасне банджо – це музичний інструмент, що має велике різноманіття видів і різне число струн. Бувають навіть п’яти і шестиструнні моделі. Варіант банджо, що має шість струн, налаштовується так само, як звичайна гітара. Завдяки такій простій настройці і цікавого звучанням, він отримав загальне визнання і велику популярність.
У сучасному звучанні, слово «банджо», у більшості обивателів викликає асоціації зі стилями блюграсс і кантрі. Проте, якщо звернутися до історичної точки зору, то банджо, традиційно, займає не останнє місце в афро-американської музики, в рівній мірі з уявленнями менестрелів, вкрай популярними в XIX столітті. По суті, африкано – американцями було вироблено великий вплив на ранню стадію розвитку музики стилю кантрі і блюграсс. Це сталося завдяки введенню банджо, а так само використання нових, незнайомих технік гри на банджо і технік звуковидобування.

Цей чудовий музичний інструмент ви можете придати тут http://www.kz.all.biz/bandzho-bgg1070010 по самій доступній ціні!

Останнім часом банджо стало бажаним інструментом у найрізноманітніших музичних жанрах. Починаючи від популярної музики і закінчуючи кельтським панком і приголомшливим, колоритним хардкором.
По суті, музикант, який грає на банджо, може стати «родзинкою» і прикрасою будь-якої сучасної групи.