Кільце для заручин

215

Ставлення до обручок у всіх народів і в усі часи було незмінно шанобливим і навіть трепетним, як до найдорожчої сімейної реліквії. Особливо таке ставлення притаманне православним, так як в православному таїнстві шлюбу обручку вважається не тільки символом вічності подружнього союзу, а й знаком непорушності зобов’язань вступають у шлюб перед Богом. Втратити обручку вважалося поганою ознакою. А які традиції існує у виборі обручальних і помолвочних кілець?
Сьогодні більшість росіянок носять на безіменному пальці простеньке золоте кільце. А насправді їх має бути два. Перше кільце, з діамантом, дарується дівчині при заручини, а вже потім, в день весілля, до нього приєднується ще одне – гладке, але гармонує за фасоном.
Перше кільце потенційна наречена може отримати задовго до весілля. Це західна традиція. Називається таке колечко «promise ring» («кільце-обіцянку»). Дарувати таке «обіцянку» – цілком сучасний звичай.
Разом з пропозицією руки і серця обраниця отримує так зване engagement ring (кільце для заручин). У Росії ця традиція поки не дуже поширена, і в російській мові немає точного визначення для кільця, яке отримує майбутня наречена.
Один з найбільш важливих питань: що робити з кільцем для заручин після весілля? Варіантів існує декілька. Можна зняти його і носити тільки обручку, можна «перемістити» кільце з каменем на будь-який інший палець або носити на ланцюжку, а можна залишити на безіменному пальці разом з обручкою. На Заході термін з дня заручин до дня весілля варіюється від декількох днів до року і більше. З цього моменту і до самого весілля наречена повинна носити помолвочное кільце не знімаючи.
Носять його зазвичай на безіменному пальці лівої руки (у деяких країнах – правої).

Цей звичай існує з часів стародавніх римлян. І ось настав довгоочікуваний день весілля – час надіти на палець обраниці ще одне ювелірне колечко. На Заході це кільце називають wedding ring, або wedding band (весільне кільце). У сучасній Росії з відмінностями між заручним і весільним кільцями, як ми вже говорили, ще не зовсім визначилися. Тому часто про engagement ring можна почути «обручку нареченої», а про wedding ring – «обручку дружини»

Колекція обручальних і помолвочних кілець ТМ “Санлайт” включає в себе як класичні форми, так і особливо модні парні кільця (чоловічі та жіночі). (Дивитися каталог – колекції -обручальние кільця

Особливо гарні “доріжки з діамантами”, які можна віднести до категорії “Обручка нареченої”. А діамантова доріжка сімволізурует пряму і щасливе сімейне життя.

Адрес:

Москва, Проезд 607, д. 30
ask@love-sl.ru, 8 (800) 100-52-40, ежедневно, без выходных, с 08:00 до 22:00