Користь і шкода буряка, лікувальні властивості і калорійність

Будь-якому російській людині з дитинства добре знайома буряк, корисні властивості якої високо цінувалися ще в старовину. Ми звикли бачити її в якості обов’язкового компонента в таких звичних стравах, як борщ, вінегрет, оселедець під шубою, а в ресторанах можна зустріти справжні кулінарні шедеври з буряка: мармелад, сорбет, морозиво і безліч смачних салатів.

Звичайно, у складі страв користь буряка дещо зменшується, тому в оздоровчих і лікувальних цілях краще вживати сиру або варений буряк, робити з неї свіжовичавлений сік або відвар, а також використовувати в їжу бадилля буряка.

До чого купувати десяток дорогих ліків в аптеці, якщо чудове цілющий засіб зростає мало не в кожному городі і в достатку лежить на магазинних полицях! Враховуючи численні лікувальні властивості буряка, обов’язково варто виділити для неї місце на своїй ділянці і додавати цей чудовий коренеплід в свій раціон частіше.

Якщо ви шукаєте де придбати хороший буряк тоді по ссылке заходьте на сайт для отримання детальнішої інформації!

Червоний буряк – чим корисна вона для організму?

Лікувальні властивості червоного буряка були визнані ще Гіппократом. Цей коренеплід застосовували для лікування шкірних запалень та інфекційних захворювань, а доктор Парацельс успішно лікував за допомогою буряка різні захворювання крові, включаючи залізодефіцитну анемію.

Вітамінів у буряку не так багато, як у моркві або болгарському перці, але бурякові листя є хорошим джерелом вітаміну А, в коренеплодах ж в достатній кількості міститься вітамін В9, завдяки якому буряк дуже корисна для профілактики хвороб серця. А по наявності йоду, заліза і цинку буряк значно перевершує інші овочі, будучи кращим природним ліками при проблемах з кроветворением, при порушенні функції статевих залоз і обміну речовин.

Насичений хімічний склад, що включає в себе амінокислоти, органічні кислоти, біофлавоноідів, пектини, глюкозу, фруктозу, мінеральні речовини і мікроелементи, забезпечує унікальні властивості буряка.

Червоний буряк корисна тим, що:

запобігає анемії і сприяє виробництву гемоглобіну;
допомагає створювати нові клітини в організмі, надаючи омолоджуючу дію;
покращує травлення і перистальтику кишечника;
налагоджує обмін речовин;
усуває токсини;
знижує ризик появи і зменшує ріст злоякісних пухлин;
очищає судини;
допомагає при лікуванні гіпертонії і атеросклерозу;
у чоловіків стимулює статеву активність;
жінкам полегшує передменструальні болі;
має послаблюючий і сечогінний ефект;
має протизапальну дію;
знеболює, сприяє одужанню;
допомагає справлятися з депресіями;
підвищує витривалість організму;
незамінна при захворюваннях щитовидної залози через рекордної кількості йоду.