Грай лоторею столото!

logo_stoloto_big_vip

Людям старшого і середнього покоління добре знайомі кіоски з написом «Спортлото», розкидані по центральних вулицях великих і маленьких міст колишнього СРСР. Біля них завжди було багатолюдно: одні ставили хрестики в таблицях, інші перевіряли результати. За рахунок доходів від «Спортлото» фінансувався радянський спорт, тоді займав лідируючі позиції в світі.

Зараз росіяни знову почали захоплюватися державними лотереями. Для багатьох це – хобі, але вони часом і не здогадуються, що таке захоплення вирішує ряд соціально важливих питань. Приміром, організатором «Гослото» є Міністерство спорту РФ. Тому всі учасники державних лотерей «Гослото« 5 з 36 »,« Гослото «6 із 45», а також «Рапідо» вносять внесок у розвиток спорту Російської федерації, допомагають будівництва стадіонів, спортивних майданчиків та інших спортивних об’єктів по всій Росії.
У участі в лотереї багато переваг: квитки коштують недорого, а виграти по кожному з них можна солідні суми! Розповімо про один з переможців, шанувальника «Гослото« 5 з 36 »та ігри за формулою« 7 з 49 »Ільшата Рахматуллін. Йому пощастило виграти в 1356-му тиражі «Гослото« 5 з 36 »суму в розмірі 1104880 рублів. Ось, що розповідає моряк Ильшат в інтерв’ю кореспондентам: «Я дуже люблю море за те, що воно таке красиве і романтичне. У морі я кожен раз йду на довгі 6 місяців, а коли повертаюся, люблю пограти в лотереї ».
Прийшовши з морського походу в черговий раз у відпустку, Рахматуллин зробив свою щасливу ставку на сайті лотерейного супермаркету Столото ( www.stoloto.ru ) і, вгадавши всі 5 чисел, став мільйонером!

Як-ніби сама доля допомогла Ільшата і кинула символічний рятівний круг у вигляді перемоги, щоб моряк не сильно сумував по морю під час тривалої відпустки. Отримані гроші хороший сім’янин і батько планує витратити на поліпшення житлових умов. Тепер йому буде не так шкода розлучатися з морем, адже зовсім скоро Ильшат буде повертатися в гарну нову квартиру.

ЗАО «ТД «Столото»
www.stoloto.ru
Москва, Пресненская набережная, д. 8, стр. 1
info@stoloto.ru, +7 499 27-027-27