Прикраси з платини

y_e80751e8

Платина. Впевненість і престиж. Не кожна пара може придбати кільця з платини, оскільки цінова категорія цього металу на порядок вище за інших. Але якщо ви вирішили не скупитися, то можете, не сумніваючись, зупинити свій вибір на прикрасі з платини. Зроблені з неї кільця ніколи не деформуються, а дорогоцінні камені у виробі не втратять свій первинний відтінок. Платина не відрізняється яскравим блиском через труднощі в її обробці, але вона завжди була негласним знаком престижу і приналежності до елітного суспільству.

Комбінація металів. Оригінальність і стиль. Відмінне рішення є для тих, хто не може вибрати щось одне. У сучасній ювелірній моді міцно закріплюється традиція поєднувати різні дорогоцінні метали в одному виробі. Неповторний стиль таких прикрас гарантований всілякими комбінаціями металів: рожевого, білого, жовтого, золота і платини. Доповнити дизайн виробу можуть діаманти і різні плетіння. Такі кільця виглядають неординарно і підкреслюють ваш смак.

На сьогоднішній день ювелірний інтернет-магазин GOLD4u надає великий вибір обручок. Вам залишається лише вибрати ту єдину пару, яка все подружнє життя буде символом любові і вірності вашого союзу.\

«GOLD4u»

Call-центр: +7 (495) 790-72-25, e-mail: sale@gold4u.ru
Москва, Малая Семёновская, д. 9, стр. 3. оф. 283
пн.-пт. 9:00-18:00